- Advertisement -spot_img

TAG

Ardit Gjebra

Zbulohet prezantuesja e netëve finale në Këngen Magjike

Prezantimi i këngëtarëve dhe këngëve konkurruese të këtij edicioni ka nisur në datën 21 mars 2021 në programin “E Diela Shqiptare” në Tv Klan. Netët...

Latest news

- Advertisement -spot_img