- Advertisement -spot_img

TAG

arerstime elbasan policia

6 arrestime dhe procedime nga policia e Elbasanit gjatë 24 orëve të fundit. Komunikata zyrtare

DVP Elbasan Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img