- Advertisement -spot_img

TAG

arerstime policia elbasan

Arrestohen 5 shtetas në Elbasan, Gramsh dhe Cërrik. Ja për çfarë akuzohen

  Komunikata e Drejtorisë së Policisë Elbasan Arrestohen në flagrancë 5 shtetas dhe procedohet penalisht në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale. Parandalohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img