- Advertisement -spot_img

TAG

Argjira

Çifti më i përfolur për momentin, Graciano i propozon Argjirës për martesë?

Prej kohësh kishte thashetheme se Argjira Spanca dhe Graciano Tagani ishin në një lidhje. Ata e pranuan publikisht këtë gjë pak kohë më parë....

Latest news

- Advertisement -spot_img