- Advertisement -spot_img

TAG

argjrndari

Floriri mbetet rrugëve, kush është 18-vjeçari i arrestuar për grabitjen e argjendarisë (EMRI+FOTO)

  Vodhi nën kërcënimin e armës së gjahut, një sasi bizhuterish në një argjendari, falë reagimit në kohë të Policisë kapet dhe vihet në pranga...

Latest news

- Advertisement -spot_img