- Advertisement -spot_img

TAG

ari lena festival rtsh kenge

RTSH dhe organizatorët i bëjnë të papriturën Arilena Arës

Mbrëmjen e djeshme ishte nata finale e edicionit 59-të të “Festivalit të Këngës”. Çuditërisht, kjo mbrëmje nuk është hapur nga kënga fituese e vitit...

Latest news

- Advertisement -spot_img