- Advertisement -spot_img

TAG

ariana grande

Kjo këngë solli miliona dollarë në ndihmë të mjekëve dhe infermierëve

“Stuck with You”, e cila u publikua më 8 maj 2020, iu dedikua pandemisë  dhe dhuroi 100% të fitimeve nga transmetimi dhe shitjet në...

Performanca e fundit e Ariana Grandes nuk i zhgënjeu aspak fansat e saj

2 ditë më parë këngëtarja mjaft e njohur për publikun, Ariana Grande ka dhënë një performancë që ka befasuar për të disatën herë fansat...

Ariana Grande dhe The Weeknd japin performancën spektakolare për ‘iHeart Radio’

Ishte një mbrëmje e paharrueshme ajo e ndarjes së ceremoninsë së çmimeve të ‘iHeart Radio’ dhe një ndër perfomancat më të komentuara ishte ajo...

Ariana Grande publikon fotot nga martesa me Dalton Gomez

Ariana Grande e dinte që fansat e saj prisnin me padurim të shihnin ndonjë “grimcë” nga ceremonia sekrete, e cila u mbajt larg vëmendjes mediatike....

Nuk pritej! Ariana Grande martohet në fshehtësi me dashurinë e saj

Këngëtarja e njohur Ariana Grande është martuar në një ceremoni tepër intime ku të pranishëm ishin më pak se 20 persona. 27-vjeçarja i ka thënë...

Ariana Grande , trajnerja më e re që do i bashkangjitet ‘The Voice’

Mes punëve të saj si aktore, këngëtare dhe tani një trajnere në The Voice, Ariana Grande është bërë mjaft e njohur pasi "i ndërron"...

Tashmë njihen në të gjithë botën/ Mos u habisni! Këtu jetonin më parë

Të gjithë bëhemi kuriozë kur mësojmë se sa janë të ardhurat e të famshëve botëror. Mund të na duken të paarritshëm, por nëse do...

Latest news

- Advertisement -spot_img