- Advertisement -spot_img

TAG

arjon luli

Një dasmë në horizont? Arjon Luli dhe Serena Sula premtojnë se do t’i shohim gjatë bashkë

Modelja Serena Sula dhe ish-konkurrenti i 'Përputhen', Arjon Luli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale. Pavarësisht se...

Arjoni dhe Serena tregojnë si u mbajtën “peng” 1 orë nga policia

  Arjon Luli dhe Serena Sula kanë qenë të ftuar si çift në #EXPULS përballë gazetarit Ronaldo Sharka, në ekranin gjeneralist të RTV Ora. Në #EXPULS...

Latest news

- Advertisement -spot_img