- Advertisement -spot_img

TAG

arjon

Reagon Arjoni:”Bëra gabim që u dashurova me një femër si Ana”.

Pas publikimit të fotos në shtrat me Anën dhe shpjegimin e dhënë prej saj në emisionin “Për’puthen”, Arjoni ka reaguar nëpërmjet një vidioje dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img