- Advertisement -spot_img

TAG

arjoni

Plas debati mes Anës dhe Arjonit : Është bërë si Azizi

Ana Lleshi bëri para pak ditësh debutimin e parë në muzikë, me një projekt ky model kryesor ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina. “Deal”...

Befason Arjoni i Përputhen: “Kam 36 minuta material për vajzat, do i shkatërronte vajzat”

Arjon Luli është një nga ish konkurentët e Përputhen i cili u përjashtua nga programi pas publikimit të një fotojë në shtrat me Anën. Së...

Arjoni hedh poshtë deklaratën e Anës: “Nuk ka asnjë procedim penal” (FOTO)

Për shumë kohë nisi të qarkiullonte një foto ku dy ish-konkurrentë të “Për’puthen” shfaqeshin në shtrat bashkë, e publikuar nga vetë Arjoni. E ftuar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img