- Advertisement -spot_img

TAG

armepushim

Merr fund masakra, Izraeli dhe Palestina vendosin armëpushimin

Pas 11 ditësh luftë dhe konflikti të ashpër mes Izraelit dhe grupit militant të Hamasit në Rripin e Gazas është arritur marrëveshja për armëpushim....

Konflikti Izrael-Palestinë, firmoset armëpushimi pas 11 ditë lufte

Jeruzalemi ka firmosur armëpushimin pas 11 ditë lufte Izrael-Palestine që prodhoi mbi 200 viktima, shkruan BBC. Vijon…

Latest news

- Advertisement -spot_img