- Advertisement -spot_img

TAG

arrest

“Do të përdhunojmë nënën dhe motrën”, kërcënuan me armë trafikantin e kokainës, arrestohen shqiptarët

Nëse nuk paguan paratë për drogën e blerë, ke probleme në Tortona. Kur një 32-vjeçar, i cili nuk po paguante lidhur me kokainën e...

Aksidentoi rëndë 23-vjeçaren që po ecte në trotuar, Policia arreston Jehon Breçanin

Policia ka arrestuar Jehon Breçanin pas aksidentit të rëndë që ndodhi pasditen e djeshme në zonën e Porcelanit në Tiranë. “Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë...

Përfundon seanca për tre kontrollorët e AlbControl,çfarë masash u morën

Ka përfunduar seanca për tre kontrollorët e AlbControl, Flora Ndrecaj, Armando Fezga dhe Muhin Mezini, të cilët akuzohen për shpërdorim detyre të kryer në...

Cila është kërkesa e Prokurorisë për tre kontrollorët e arrestuar

Prokuroria e Tiranës ka derguar në Gjykatë kërkesën për tre kontrollorët e arrestuar dje. Seanca per caktimin e masës së sigurisë ndaj tre kontrollorëve do...

Iu sekuestruan 18 thasë me ilaçe, kokainë dhe mijëra euro në banesë, arrestohen dy shqiptarët në Greqi

Dy shqiptarë u arrestuan nën akuzën e trafikut të kokainës, pas një operacioni të zhvilluar në Athinë dhe Galatsi, nga oficerët e policisë së...

E fundit/ Arrestohen për drogë dy persona, një tjetër është shpallur në kërkim

Berat -Dy persona janë vënë në prangat e policisë së Beratit, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim për shkak se akuzohen për drogë. Nga...

Arrestohet këngëtari shqiptar në Itali, përdorte studion muzikore si pikë shitje të lëndëve narkotike

Mediat Italiane bëjnë me dije se kanë arrestuar një këngëtar shqiptar të njohur me emrin e artit Klinton, i cili kishte kthyer ambientet e...

Kokainë me mbishkrim “London”/ Ja kush janë 3 personat e arrestuar në Tapizë (Emrat)

3 persona janë arrestuar nga Policia, pasi iu gjet një sasi e konsiderueshme kokaine në kroskotin e makinës me të cilin udhëtonin. Burime nga Policia...

Bien në prangat e Policisë 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale

Njoftimi i plotë: Tiranë Bien në prangat e Policisë 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në bashkëpunim...

Operacioni “Tapiza”/ Arrestohen tre posedues të lëndëve narkotike

Goditet një tjetër rast i tentativës për shpërndarje dhe trafikim të drogave të forta. Finalizohet operacioni i koduar "Tapiza". Operacioni i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img