- Advertisement -spot_img

TAG

arrestim policia hajdute

Tronditet vendi nga të shtënat e armëve, punëtori vret kolegun

Një person i armatosur në Teksas vrau një person dhe plagosi të paktën pesë të tjerë – katër prej të cilëve janë në gjendje...

Tentuan të vjedhin me armë një banesë duke thënë :“Hape derën, policia”, arrestohen 5 persona

Pesë persona janë arrestuar nga policia për shkak se dyshohet se të maskuar si policë kanë tentuar të vjedhin një banesë në fshatin Kropisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img