- Advertisement -spot_img

TAG

arrestime korce

Arrestohen në Korçë 3 shtetas nga Elbasani dhe 1 nga Librazhdi. Ja për çfarë akuzohen. Emrat

  Katër persona janë vënë në pranga pasi u kapën në flagrancë duke transportuar 6 emigrantë të jashtëligjshëm. Arrestimi i tyre u bë në kuadër të...

Latest news

- Advertisement -spot_img