- Advertisement -spot_img

TAG

arrestime kryeqytet

Nusja rreh prindërit e burrit dhe vepra të tjera penale…. 6 të arrestuar brenda pak orëve në kryeqytet

  6 persona janë vënë në pranga në 24 orët e fundit nga ana e Policisë së Tiranës, të dyshuar për vepra të ndryshme penale....

Latest news

- Advertisement -spot_img