- Advertisement -spot_img

TAG

arrestj

U kapën duke vjedhur një transformator, arrestohen 4 persona, i pesti në kërkim

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë ditën e sotme 4 shtetas dhe ka shpallur në kërkim një tjetër për vjedhjen e një transformatori...

Latest news

- Advertisement -spot_img