- Advertisement -spot_img

TAG

arrestohen 4 persona

Dhunë në familje dhe aksidente me të plagosur, arrestohen 4 persona

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin G. K., 29 vjeç, banues në...

Latest news

- Advertisement -spot_img