- Advertisement -spot_img

TAG

arrestohen

Po ndërtonin një mol në breg të detit, arrestohen në flagrancë dy persona

  Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në qytetin e Sarandës pasi janë kapur duke kryer punime të paligjshme në bregun e detit të...

Arrestohet kryeplaku i Podgories dhe djali i tij, dyshohet se kanë lidhje me një ngjarje në Elbasan

Gjykata e Korçës ka nxjerrë vendimin për “arrest me burg” për ish kryeplakun e Podgories me inicialet A.P , dhe djalin e tij O.P. Mësohet...

Arrestohen 9 persona në flagrancë, të dyshuar për vepra të ndryshme penale

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 9 persona për kryerjen e veprave të ndryshme penale dhe kanë sekuestruar edhe një sasi me lëndë...

Arrestohen 5 persona dhe procedohen penalisht 3 të tjerë në Tiranë

Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë për vepra të ndryshme penale, ndërsa tre të tjera janë proceduar penalisht. Uniformat blu bënë arrestimin e...

Të dehur në timon dhe pa patentë / Arrestohen 7 shoferë

Në 72 orët e fundit në Tiranë janë arrestuar 7 shoferë, 5 prej tyre për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe 2 pa...

Latest news

- Advertisement -spot_img