- Advertisement -spot_img

TAG

arsim covid pedagoge

Gjithë jetën ia dedikoi arsimit/ Ndërron jetë nga Covid-19 mësuesja dhe pedagogia (EMRI)

Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 ish-mësuesja dhe ish-pedagogia nga Vlora Dafina Brokaj. Ish-drejtoresha e Qytezës Studenti në Vlorë ishte shtruar prej disa ditësh...

Latest news

- Advertisement -spot_img