- Advertisement -spot_img

TAG

arsimi

Antonela përfshin në sherr dy djemtë: Ana mori Atdheun në videoklip, ndërsa unë do të marrë…

Para disa ditësh Atdheu dhe Sara i habitën të gjithë teksa vendosën që të dilnin bashkë nga “Për’puthen” si çift. Ishte Atdheu ai që...

Mbaroi kaq shpejt? Marrëdhënia e Anës dhe Arsimit në vështirësi

Lidhja e shumëpërfolur e dyshes më të komentuar duket se nuk është aq romantike sa do të ishte një lidhje në fillimet e saj.Bëhet...

Gati për t’u futur në tregun muzikor, Arsimi zbulon pak nga kënga e tij e parë

Ndërkohë që po shijon romancën me Anën, Arsimi po bëhet gati që t’i futet tregu muzikor, si shumë konkurrentë të tjerë të ‘Për’puthen”. Gjatë...

Arsimi paska gënjyer, ja arsyeja e vërtetë pse ka dalë nga “Përputhen”

Arsimi ka treguar një anë tjetër të arsyes pse është larguar nga emisioni “Përputhen”. Djali nga Maqedonia tha në emision se do largohet pasi...

Ana Lleshi dhe Arsimi kapen “mat” dhe fotoja flet vetë

Pak ditë më parë, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e...

Ana Lleshi konfirmon lidhjen me Arsimin dhe premton një këngë të re!

Ditën e djeshme, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Sot, këtë lajm...

Basha diskuton me Komisioneren e BE, Mariya Gabriel:Unë vetë jam produkt i lirisë për të shkuar në Evropën Perëndimore

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ditën e sotme ka zhvilluar një tryezë diskutimi me Komisioneren e BE, Mariya Gabriel dhe përfaqësues të Universitetit...

Latest news

- Advertisement -spot_img