- Advertisement -spot_img

TAG

Arsye

Tom Doshi tregon arsyet pse dha dorëheqjen:Kam hequr dorë nga mandati por jo nga partia

Deklaratë për shtyp e liderit të PSD-së zotit Tom Doshi Të dashtun antarë të PSD-së, mbështetës, aktivista dhe miq, Duke qenë i vetëdijshëm se shumëkush asht...

Katër arsye pse ai nuk po të shkruan pas takimit të parë

Na ka ndodhur të gjithave të jemi në këtë situatë: dalim me dikë në takim, na ngjit kaq shumë ama kur vjen puna ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img