- Advertisement -spot_img

TAG

Art

Piktura spektakolare e Pablo Picassos shitet për çmimin marramendës

Tabloja “Gruaja e ulur pranë dritares (Marie-Thérèse)” e Pablo Picassos është shitur për 103,4 milionë dollarë gjatë ankandit të organizuar tek Christie’s, në Nju...

“Kurrë s’më ke dasht” Elvana Gjata rikthehet me një baladë pikërisht në ditën e saj të lindjes

Këngëtarja e njohur dhe e dashur shqiptare Elvana Gjata e cila për një farë kohe mori pak pushime nga bota e artit, është rikthyer...

Latest news

- Advertisement -spot_img