- Advertisement -spot_img

TAG

Artan Rexhepi

Debat i zjarrtë në studio,Bledi Mane : S’ka burrë nëne që mund ta gërricë me gazetarët

Gazetari Bledi Mane dhe eksperti i kriminalistikës, Artan Rexhepi ishin të ftuar në studion e “Shqipëria live” për të analizuar vrasjen e djeshme në...

Latest news

- Advertisement -spot_img