- Advertisement -spot_img

TAG

Arthur

Pirlo konfirmon se McKennie, Paulo Dybala dhe Arthur janë pezulluar

Gjatë ditës së sotme, Andrea Pirlo ka dhënë lajmin se lojtarët Arthur, Pauolo Dybala dhe McKennie janë dënuar nga klubi. Weston McKennie, Paulo Dybala dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img