- Advertisement -spot_img

TAG

artikull

“New York Times” i dedikon artikull burrneshave shqiptare

E përditshmja prestigjoze “New York Times”, së fundmi ka zgjedhur që të shkruajë një artikull për një nga traditat shekullore të Shqipërisë. Revista ka...

Mediat serbe i dedikojnë një artikull gruas shqiptare të martuar në Serbi

Media serbe “Blic” i ka dedikuar një artikull historisë së dashurisë mes një serbi dhe një gruaje shqiptare nga Shkodra. Artikulli bazohen në ndryshimet e kulturave mes...

Latest news

- Advertisement -spot_img