- Advertisement -spot_img

TAG

artistet BIG

Zbulohen emrat e artistëve/Njihuni me artistët Big që do të marrin pjesë te “Kënga Magjike”

Kënga Magjike është kompeticioni i cili  organizohet nga televizioni shqiptar (TV Klan) dhe përfshin konkurimin midis artistëve.Faza e parë prezantuese do të jetë tek...

Latest news

- Advertisement -spot_img