- Advertisement -spot_img

TAG

ashensore

Merr flakë motori elektrik brenda ashensorit, plagoset rëndë një 54 vjeçare dhe foshnja 5 muajshe

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë. Pesë persona, përfshirë një foshnjë 5-muajshe, u shtruan në spital në jug-perëndim të Kinës pasi një biçikletë...

Latest news

- Advertisement -spot_img