- Advertisement -spot_img

TAG

askident

Automjeti humb kontrollin dhe përplas kamionin, arrestohet shoferi

Një 34-vjeçar është arrestua nga policia në Tropojë, pasi humbi kontrollin dhe u përplas me një kamion në aksin Fierzë-Tropojë. Si pasojë është plagosur pasagjerja...

Automjeti përplas rëndë 67-vjeçarin, arrestohet shoferi

Policia e Kukësit ka vënë në pranga një 38 vjeçar, i cili ka përplasur me makinë një këmbësor. Policia bën me dije se ngjarja ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img