- Advertisement -spot_img

TAG

asteroid toke

Shkencëtarët paraqesin datën fikse kur asteroidi gjigand do godasë Tokën

Dihet që vetëm një pjesë e vogël e objekteve në hapësirë paraqesin një kërcënim serioz për Tokën, dhe asteroidi gjigant Apophis është njëri prej...

Latest news

- Advertisement -spot_img