- Advertisement -spot_img

TAG

astrit lopari

Homazh… iku legjenda e shkollës Artistike “Onufri”, nderi i qytetit të Elbasanit…

Ditë të vështira për gjithë njerëzimin, anembanë botës. Kjo sëmundje e mallkuar na solli dhimbje duke treguar pabesinë e saj, duke marrë njerëz të...

Elbasan/ Humb jetën mësuesi dhe kritiku i artit Astrit Lopari

  Një tjetër mësues nga Elbasani ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Astrit Lopari 72 vjeç u nda sot nga jeta pasi pësoi 3...

Latest news

- Advertisement -spot_img