- Advertisement -spot_img

TAG

astronautet

E pabesueshme! Astronautët do të mund të përdorin WhatsApp dhe Netflix në Hënë

Astronautët në misionet e ardhshme në Hënë mund të komunikojnë me miqtë e tyre përmes WhatsApp. Ata madje mund të shikojnë edhe filma në...

Latest news

- Advertisement -spot_img