- Advertisement -spot_img

TAG

aurela azimi france mysliman katolik

Historia e Aurelës me Azimin. Ajo myslimane dhe ai katolik. Arratisen në Francë, por ja çfarë rrezikojnë tani

Aurela është me besim mysliman, Azimi është i krishterë. Ky çift shqiptar u desh të largohej nga vendi i tyre në 2012, sepse u...

Latest news

- Advertisement -spot_img