- Advertisement -spot_img

TAG

Babai

Moderatorja e njohur humb njeriun e saj më të shtrenjtë

Moderatorja Vilma Masha ka ndarë një lajm shumë të trishtë me ndjekësit e saj. Ajo ka treguar se ka humbur të atin dhe lajmin...

Ledri Vula uron babain e tij për ditëlindje me fjalët më të ëmbla

Sot, babai i reperit shumë të dashur për publikun shqiptar, Ledri Vulës, feston ditëlindjen. Agroni ka marrë urimet e para dhe më të ngrohta nga...

Stresi i shkruan letrën prekëse babait të tij për ditëlindje

Me rastin e ditëlindjes së babait të tij, reperi i njohur Stresi na ka njohur edhe njëherë me anën e tij të ndjeshme. Ndryshe nga...

“Jam i dëshpëruar”, babai i Meghan Markle kërcënon të bijën: Kam prova!

Babai i Meghan Markle, është intervistuar nga një TV Show, ku ka kërcënuar se do të publikojë disa prova jo të mira, për sjelljen...

Flet babai i 15 vjeçares të dhunuar seksualisht: Shteti të marrë masa ose do bëj të pabërën

  Në një intervistë për emisionin “Me Zemër të Hapur” në “News 24” ai i ka kërkuar shtetit që të marrë masa për 3 personat...

Nicky Minaj flet për herë të parë për të atin pas vdekjes: “Ndonjëherë kërkoj që t’i telefonoj atij”

  Në muajin shkurt, Nicki Minaj humbi babanë e saj pas një aksidenti tragjik. Babai i këngëtares u nda nga jeta në moshën 64-vjeçare, pasi...

U aludua se kërkuan dëmshpërblim, flet babai i Andi Malokut

  Disa ditë më parë u bë publik lajmi i dalë nga gjykata, se familjarët e Andi Malokut, të riut të mbetur i vrarë në...

Tronditëse/ 8-vjeçarja kalon dy ditë me trupin e babait të vdekur

Një incident i trishtueshëm ka ndodhur në Indi, vendi më i prekur nga pandemia e koronavirusit, ku një vajzë tetë vjeçare kaloi dy ditë...

Për herë të parë , Alekta Vejsiu na prezanton me këtë anëtar të familjes

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Alketa Vejsiu është gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Ajo rrallëherë publikon foto të familjarëve,...

Horror/ I riu arrestohet me kokën e babait në dorë

Një burrë i zhveshur dhe i mbështjellë me zorrë dhe kokën e prerë të babait të tij në dorë ndërsa ecte në rrugë, është...

Latest news

- Advertisement -spot_img