- Advertisement -spot_img

TAG

babe e bire

Rrahën bruatlisht dhëndrin dhe krushkun, arrestohen babë e bir

  Policia e Tiranës ka arrestuar mbrëmjen e djeshme dy shtetas babë e bir, të cilët kanë dhunuar dhe rrahur dhëndrin dhe krushkun e tyre. Në...

Ngjarje e rëndë, babë e bir rrahin dhe therin me thikë një person

Një shtetas ka mbetur i plagosur me thikë në Kamëz, pas një konflikti me dy persona, të identifikuar si babë e bir me inicialet...

Latest news

- Advertisement -spot_img