- Advertisement -spot_img

TAG

Babis Anagnostopulos

“Sikur jam në shtëpi”, del fotoja e parë e bashkëshortit vrasës në burg

I rehatuar, plotësisht i vetëdijshëm dhe i ftohtë në burgun Korydallos, piloti 32-vjeçar duket se është përshtatur plotësisht me jetën e tij të re...

Lidhja e pilotit me biznesmenin që u vetëvra, çfarë tregon telefoni i Babis

Hetuesit grekë i kanë dhënë fund aludimeve të ditëve të fundit se Babis Anagnostopoulos dhe biznesmeni që u vetëvra Stavros Dogiakis mund të kishin...

Vrasja makabre që tronditi Greqinë, merret vendimi për pilotin

Gjykata në Greqi ka lënë në burg pilotin 32-vjeçar Babis Anagnostopulos pasi i mori jetën bashkëshortes së tij 20-vjeçare Caroline Crouch dhe u mundua...

Mikesha e Caroline: Gjatë varrimit e kuptova që ai ishte vrasësi, menjëherë pas gjestit që bëri

Një mikeshë e ngushtë e familjes të së ndjerës Caroline ka rrëfyer për median greke TheNewspaper.gr se e kishte kuptuar që Babis e kishte...

Dëshmia rrënqethëse e pilotit: Vajza jonë do mbetej vetëm, por mendova…

Babis Anagnostopulos, piloti 32-vjeçar grek që mbyti gruan me duart e tij ka folur sërish para policisë duke thelluar akoma më shumë tragjedinë që...

(Video) I veshur me jelek antiplumb, momenti kur bashkëshorti vrasës mbërrin në prokurori

Janë publikuar pamjet nga mbërritja e pilotit grek në prokurori, pasi pranoi se ngjarjen e frikshme ku mbeti e vdekur gruaja e tij, 20...

Latest news

- Advertisement -spot_img