- Advertisement -spot_img

TAG

Bajram Kelmendi

Vjosa Osmani përkujton 22 vjetorin nga vrasja e avokatit Bajram Kelmendi dhe dy bijve të tij

Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani, ka përkujtuar në 22 vjetorin e vrasjes, avokatin Bajram Kelmendi dhe dy bijtë e tij, Kastriotin dhe Kushtrimin. Osmani pa...

Latest news

- Advertisement -spot_img