- Advertisement -spot_img

TAG

baketboll

Ndahet nga jeta pas infektimit me Covid-19 basketbollisti

Petraq Gjogu, basketbolliti dhe arbitri i ndeshjeve të volejbollit nga Berati, ka vdekur ditën e sotme pasi kishte kohë që ishte infektuar me Covid. 72-vjeçari...

Latest news

- Advertisement -spot_img