- Advertisement -spot_img

TAG

baktere

Ushqimet e mbetura nuk duhet t’i mbështillni asnjëherë me letër alumini për këtë arsye

Ushqimet e mbetura në frigorifer mund të zgjasin për disa ditë nëse mbyllen mirë. Për shumicën e njerëzve, mbulimi i pjatave të tyre me letër...

Gabimet e shpeshta që bëjmë kur presim thonjtë dhe ndikimi në shëndet

Po, e keni bërë, por ekziston një mënyrë e saktë dhe një mënyrë e gabuar për të prerë thonjtë. Sipas Akademisë Amerikane të Dermatologjisë, heqja...

3 mënyrat shpëtimtare për t’i thënë lamtumirë aromës së keqe të këpucëve

Era e pakëndshme e këpucëve është diçka vërtet e tmerrshme që bezdis këdo. Shumë faktorë mund ta shkaktojnë erën e pakëndshme të këpucëve, një...

Latest news

- Advertisement -spot_img