- Advertisement -spot_img

TAG

Balez

Aksident në Elbasan, lëndohet shoferi dhe pasagjeri 14-vjeçar

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në fshatin Balëz, Elbasan. Bëhet e ditur se rreth orës 23.30, një 21-vjeçar ka humbur kontrollin...

Incidenti në Balëz/ Kandidati i LSI-së denoncon: Lëvizin në qendrat e votimit dhe i bëjnë shantazh votuesve

Pak orë më parë InfoWebTv bëri me dije se një incident kishte ndodhur në në fshatin Balëz-Poshtë në rrethin e Elbasanit. Kandidati i LSI-së Ermir...

Zgjedhje 2021/ Nisin incidentet e para në Balëz-Poshtë në rrethin e Elbasanit

Filluan incidentet e vogla në fshatin Balëz-Poshtë në rrethin e Elbasanit.Burime të InfoWebTv bëjnë me dije se ka nisur një konflikt ku janë përdorur...

Latest news

- Advertisement -spot_img