- Advertisement -spot_img

TAG

balla elbasan president opozite

Balla flet në Elbasan për deklaratën e Kryeprokurorit, situatën kriminale, Presidentin dhe opozitën

  Kryetari i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla ka komentuar sot nga Elbasanit deklaratat e Kryeprokurorit në lidhje me situatën kriminale në këtë qytet. Gjithashtu...

Latest news

- Advertisement -spot_img