- Advertisement -spot_img

TAG

balla spak

Çfarë tha Balla në Elbasan për zgjedhjet, Lulzim Bashën, SPAK-un dhe Ilir Metën

Balla në Elbasan për zgjedhjet: Ky aktivitet sot nuk paralajmëro fushatë të ashpër, por sensibilizim. I bëj thirrje cdo gruaje dhe vajze që të bëjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img