- Advertisement -spot_img

TAG

Barack Obama

Planifikoi festë madhështore, pse ndërroi mendje papritur Barack Obama

Barak Obama ka zvogëluar ndjeshëm listën e mysafirëve për ditëlindjen e tij të 60-të, pasi mori kritika për planifikimin e ngjarjes me 500 persona,...

Bëhuni gati! Barack dhe Michelle Obama vijnë me serialin e tyre në “Netflix”

Projekti i ri i Barack dhe Michelle Obama ka të bëjë pikërisht me botën e filmit. Dyshja kanë njoftuar se “Netflix” do të sjellë serialin...

Barack Obama jep deklaratën për UFO-t: Jam serioz për këtë gjë

Për shumë kohë, të shprehje interesin ndaj objekteve fluturuese të paidentifikuara, të njohura shkurtimisht me termin UFO, dukej një budallallëk dhe diçka e papranueshme....

Latest news

- Advertisement -spot_img