- Advertisement -spot_img

TAG

Bardh Spahia

Shkodra nuk gjen paqe, çfarë po ndodh me Bardh Spahinë dhe Ilir Beqajn

  Shkodra është një nga qarqet më interesante sa i takon garës ndërmjet kandidatëve të së njëjtës parti, ku deri në momentet që flasim, kur...

Bardh Spahia takim me bizneset turistike: Ja si do i trajtojë qeveria e PD

“Bizneset turistike në Velipojë kanë shfaqur shqetësimin se prej 8 vitesh janë duke u përballur me padrejtësi nga shteti. Qeveria, thonë ata, në nisje...

“Na lanë të përmbytur 40 ditë”, Bardh Spahia me banorët e Bërdicës në Shkodër: Ndryshimi më 25 Prill, emergjencë kombëtare

Kandidati për deputet i PD-së, Bardh Spahia për zgjedhjet e 25 prillit ka zhvilluar sot një takim me banorët e Bërdicës në Shkodër, ku...

Bardh Spahia nis fushatën me të rinjtë: Marrim 7 mandate në Shkodër, me Bashën kryeministër

Kandidati i Partisë Demokratike për Qarkun Shkodër, Bardh Spahia e nisi zyrtarisht fushatën elektorale me të rinjtë në Shkodër, duke i ftuar ata të...

Latest news

- Advertisement -spot_img