- Advertisement -spot_img

TAG

Bardhaj

Ekzekutimi i 25-vjeçarit në Shkodër, motra me britma dhe lot: A ban me e pa?

Një ngjarje e rëndë tronditi mesnatën e djeshme fshatin Bardhaj në qytetin e Shkodrës, ku u ekzekutua me breshëri kallashnikovi shtetasi Emiljano Ndou 25-vjeç. Nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img