- Advertisement -spot_img

TAG

bari

Zbulohet “shtëpia e barit” në qytet, arrestohen katër shtetas. Çfarë gjeti policia në banesë

Tiranë – Finalizohet operacioni policor anticanabis i koduar “Kimisti” Operacioni i zhvilluar nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve nën drejtimin e Prokurorisë. Kishin përshtatur banesën si...

17-vjeçarja ka rrëfyer në sy të nënës se është ajo autorja e vrasjes

Një 17-vjeçare ka rrëfyer se është ajo autorja e vrasjes së një 45-vjeçari në Bari, Itali. Vajza, e shoqëruar nga nëna e saj dhe...

Ekzekutohet 28-vjeçari shqiptar në Itali (Detajet)

Një 28-vjeçar shqiptar është ekzektuar me armë zjarri në Bari, Itali. Mediat e huaja bëjnë me dije se i riu është qëlluar me tre të...

Policët italianë befasohen nga ajo që zbuluan. Ndalohet shqiptari në Bari

Një shqiptar u ndalua sapo zbriti në portin e Barit në Itali. Kjo për shkak se atij iu zbulua diçka e veçantë në bagazhe....

Kishte fshehur 225 mijë pound në seberatorin e furgonit, policia i bën gjëmën shqiptarit

Guardia di Finanza, së bashku me zyrtarët e Agjencisë së Doganave dhe Monopoleve, sekuestruan ditën e sotme një sasi prej 225 mijë paundsh, të...

Shqiptari kapet me 500 litra raki në portin e Barit

  Autoritetet italiane kanë kapur 500 litra raki shqiptare në portin e Barit gjatë ditës së djeshme. Mediat italiane bëjnë me dije se sasia e...

Lajm i mirë për besimtarët/ Imzot Georg Fredo lë spitalin

Imzot Georg Fredo ka lënë spitalin “Acquaviva delle Fonti”, në Miulli (Bari”), pasi gjendja e tij shëndetësore është përmirësuar pas infektimit me Covid. Aktualisht ndodhet...

Latest news

- Advertisement -spot_img