- Advertisement -spot_img

TAG

bashkejetese

Shtireshin që nuk e njihnin njëri-tjetrin, ky është çifti i “Për’puthen” që bashkëjeton prej kohësh

Tashmë nuk është më çudi të dëgjojmë për skenare të emisionit “Për’puthen”, i cili çdo ditë e më shumë po zhgënjen shikuesit me “bëmat”e tij. Ç’nuk...

Graciano zbulon se është në një lidhje me Argjira Spancën

Graciano Tagani dhe moderatorja Argjira Spanca janë bashkë në një punë si pjesë e "E Diell", por mesa duket, janë bashkë edhe në një...

Vlashent Sala flet për lidhjen speciale me Dojnën : Ka një zemër që nuk e tregon shpesh

Vlashent Sata dhe Dojna Mema janë një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku. Që pas deklarimit se janë në një lidhje, ata kanë postuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img