- Advertisement -spot_img

TAG

bashkeshortja

Sali Berisha: Bashkëshortja ime nuk ka qenë asnjëherë anëtare e asnjë bordi

Ish-kryeministri Sali Berisha u ndal tek figura e bashkëshortes së tij duke analizuar akuzat e DASH për pasurim përmes korrupsionit. Berisha deklaroi se ajo...

Bashkëshortja e viktimës në Shkodër: Vetëm 15-vjeçari e di kush e ka bërë

Bashkëshortja e 31-vjeçarit Endri Mustafa që u gjet dje i ekzekutuar në Shkodër me një plumb në gojë, 3 në kokë dhe 3 në...

Vrasja e Everest Çakajt në Elbasan, plagoset bashkëshortja

Mbrëmjen e sotme, qyteti i Elbasanit është tronditur nga të shtëna me armë, si pasojë e të cilave ka mbetur i vdekur në vend...

Rreh brutalisht gruan në banesë, arrestohet në flagrancë 30-vjeçari

  Shtetasi me iniciale O.Th ,30 vjec në Tiranë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Ai është kapur në flagrancë në banesën...

Ivi Kaso dhe bashkëshortja e tij tregojnë pse u ndanë dhe u ribashkuan pas 11 vitesh

Kandidati për deputet i PD-së Ivi Kaso së bashku me bashkëshorten e tij Sonila, si rrallë herë kane rrëfyer historinë e tyre të dashurisë...

Aktori turk rrezikon 6 vite burg, ja cila është arsyeja

Aktori turk Ozcan Deniz i njohur si “Kahraman”, mund të përfundojë në burg, për dhunë ndaj bashkëshortes 20 vjet më të re. Sipas mediave turke,...

Latest news

- Advertisement -spot_img