- Advertisement -spot_img

TAG

BASHKIA BULQIZE

U kapën me lekë dhe lista emrash në makinë, Gjykata jep masën e sigurisë për të arrestuarit

Dy të ndaluarit e dy ditëve më parë në Maqellarë të Dibrës të dyshuar për veprën penale “Korrupsion aktiv në zgjedhje” dolën këtë Shtunë...

Iu gjetën 5 milionë lekë në makinë, pasi u bllokua nga mbështetësit e PD, çfarë tha në polici juristi i bashkisë

Ditën e djeshme është shoqëruar në polici juristi i Bashkisë Bulqizë Denis Gjoli pasi iu gjetën 5 milionë lekë në makinën me të cilën...

Latest news

- Advertisement -spot_img