- Advertisement -spot_img

TAG

baze ushtarake

Plagoset rëndë një person në bazën ushtarake të Pashalimanit

Një 57-vjeçar me banim në Lezhë është lënduar teksa lyente me bojë një anije në bazën ushtarake të Pashalimanit. Baza e Pashalimanit është vizituar sot...

Lideri serb kërcënon Kroacinë: ja çfarë do të ndodh nëse ndërtoni bazë ushtarake në Kosovë

  Shtimi i forcave kroate në kuadër të KFOR-it në Kosovë dhe paralajmërimi i ministrit të Jashtëm kroat, Gordan Grliq Radman, për ngritjen e një...

Latest news

- Advertisement -spot_img