- Advertisement -spot_img

TAG

bebeza

A e dini se madhësia e bebëzave të syrit tregon edhe nivelin tuaj të inteligjencës?

Psikologu Jason S. Tsukahara dhe kolegët e tij kanë kanë zbuluar një lidhje midis madhësisë të bebëzave të syve dhe inteligjencës së një njeriu. Faktin...

Latest news

- Advertisement -spot_img